رزروچی چه طور کار می کند؟

resrvechee logo persian

رزروچی سامانه رزرو و نوبت دهی آنلاین است، که در جهت تبلیغات، بازاریابی و توسعه کسب و کار های آنلاین و سنتی بوجود آمده است .

این وب سایت با در نظر گرفتن علایق مشتریان به آنان کمک می کند تا با بررسی و مطالعه محتوا های مرتبط با نیازشان سریعتر ، دقیق تر و بهتر جستجو نمایند تا در نهایت رزرو و خرید خود را ثبت کنند و تجربه شیرین و دل انگیزی از بررسی ، خرید و یا رزرو آنلاین داشته باشند .

از این رو ما شیوه های گوناگونی را برای جستجوی دقیق تر مشتریان و مخاطبین طراحی کرده ایم. شیوه جستجو مشتریان بر اساس جستجوی مکانی ، زمانی ، کمی ، کیفی و رتبه ای . که هریک از موارد یاد شده به صورت جزئی یا کلی قابل فیلترینگ در جستجو می باشد.  همچنین امکان مطالعه نظرات یا امتیازاتی که از سوی مشتریان دیگر برای کالاها یا خدمات موجود در سایت رزروچی ، می تواند اعتبار هر کسب و کار را  مشخص نماید.

با امکانات موجود مشتریان می توانند کالا یا خدمات مورد نظرشان بررسی نمایند و خرید یا رزرو خود را در این زمینه با اطمینان کامل و با اتکا به نظر واقعی مشتریان قبلی همان کسب و کار  سنجیده و از ایشان خدمات دریافت نمایند . در مقابل کسب و کارهای کوچک ، متوسط و بزرگ می توانند به توسعه کسب و کار خود و جذب مشتریان بیشتر کمک نمایند. رزروچی هم با ارائه و مشاوره راهکار های مناسب و هدفمند بازاریابی دیجیتال و با محتوا سازی و تحلیل و ارائه گزارشات ،به کسب و کار ها در جهت رشد و توسعه برندشان کمک شایان توجهی می نماید.

منابع درآمدی رزروچی

منابع متعدد درآمدی برای پشتیبانی و توسعه رزروچی در نظر گرفته شده است که ما برای شفافیت بیشتر به کسب و کار ها ، مشتریان و سازمانهای مرتبط ارائه ، در این قسمت ارائه می گردد.

۱- تبلیغات مستقیم در سایت و شبکه های مجازی رزروچی

۲-ایجاد پنل های مدیریتی برای کسب و کار ها

۳- فروش حق اشتراک برای مشتریان

۴-ارائه تحلیل و گزارشات مربوط به کسب و کار ها (ارائه گزارشات مربوط به هر کسب و کار صورت پذیر است و از ارائه گزارشات کسب و کار های دیگر معذور هستیم)

۵-دریافت حق کمیسیون و پورسانت از فروش های ویژه ، تخفیفات ، و کالا و خدمات شراکتی با کسب و کار ها

۶-فروش کالا یا خدمات مورد انحصار رزروچی

تاریخچه

خزان ۱۳۹۶ شد بهار رزروچی

در ابتدا خیلی کند و سخت کار ها پیش می رفت . اما کمی که گذشت با حضور در نشست های  همفکر دوستان جدیدی به ما پیوستند که با هم همکار شدیم .

هنوز در ابتدای راه هستیم که با کمک از خدا و نظرات شما قصد بهتر شدن را داریم